Sipariş verdiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo ile adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir. Teslimat süresi, siparişinizin kargo şubesine teslimatından itibaren tüm Türkiye için ortalama 2 iş günüdür. Bu süre resmi tatil, mücbir durumlar ve farklı problemler sebebiyle uzayabilir. Ekstra gecikmelerde tarafınıza seçtiğiniz ve onay verdiğiniz iletişim kanalı yolu ile bilgi verilir. 


Siparişinizin durumunu “Siparişlerim” sayfasındaki "kargo takip" linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı ANKA sorumlu tutulamaz.

Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden ANKA sorumlu değildir. 

Herhangi bir problem yüzünden tarafınıza teslim edilemeyen siparişler için 08505325515 numaraları ANKA Müşteri Hizmetlerine ulaşabilir ya da musterihizmetleri@ankadogrudansatis.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. 

Sipariş paketiniz size ulaştığında kolide herhangi bir yırtık, patlak olmadığına dikkat edin ve detaylı şekilde kontrol edin. 

Eğer kolinizde önemli bir hasar tespit ederseniz ürünlerinizi kontrol edin. Görevli buna izin vermezse tutanak tutturarak koliyi teslim almadan geri gönderin.

Unutmayın!

Hasarlı koliyi teslim almanız, kargo şirketinin görevini eksiksiz yerine getirdiğini kabul ettiğiniz anlamına gelebilir.


Tutanak tutarak paketi kabul etmediğiniz durumlarda tutanağı e-posta yolu ile müsterihizmetleri@ankadogrudansatis.com adresine göndermeniz gereklidir.