GİRİŞİMCİ / MÜŞTERİ DETSEK : 0850 532 55 15

Anka Hakkında

Anka, Türkiye'de Doğrudan Satış sektöründe yer alan ilk firmaların kurucuları tarafından kuruluşmuştur. Sektöründeki yirmi yılı aşkın üretim faaliyetinin yanında, geliştirdiği ürünleri kendi markaları ile Türkiye pazarına sunma amacıyla kurulan ANKA, oluşturduğu özgün doğrudan satış iş modeli ile yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Türk Doğrudan Satış firmaları arasındaki yerini gerek sistem alt yapısı gerekse ürün çeşitliliği açısından devamlı güçlendirmektedir. Ürün yelpazesi içinde organik ve doğaya saygılı temizlik deterjanları, mikrofiber temizlik ürünleri, kozmetik, kişisel bakım ürünleri ve gıda takviyeleri kendi markaları ile yer almaktadır. 

 

Anka, geniş ürün çeşitliğinin yanı sıra oluşturduğu özgün çok katlı pazarlama sistemi ile rakiplerinden farklılaşmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her bireyin Anka Temsilcisi olarak ek gelir sağlayabileceği ve hane kazancına katkı sağlayabileceği bir sisteme sahiptir. Bir çok Anka Temsilcisinin kendi tercihine göre kazanç sağlayabileceği ve ister tam zamanlı ister yarı zamanlı bir iş kurabileceği esnek bir çalışma sistemi sahiptir.


Anka'nın hedefi hem sunduğu ürünlerle hem de sağladığı kendi işini kurma olanağı ile temsilcilerinin ve tüketicilerinin hayat standartlarını yükselterek kaliteli bir yaşama sahip olabilmeleridir.


ANKA oluşturduğu bu satış modeli ile bireylere daha fazla kazanç imkânı sunmanın yanında, tüketicileri kaliteli ve ekonomik ürünlerle buluşturmaktadır. ANKA ile yapacağınız iş birliği sayesinde temsilciliğinizi değerli ve sürekli bir mesleğe dönüştürebilir, kendi işinizi kurarak kişisel yeteneklerinizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Aynı zamanda satış temsilcileri sosyal çevrelerini genişleterek yeni insanlarla tanışma ve yeni dostluklar kurma şansını yakalarlar.


Bu yüzden; ANKA.. sadece en iyiler!