GİRİŞİMCİ / MÜŞTERİ DETSEK : 0850 532 55 15

Gizlilik Politikası ve Hukuki Şartlar

ANKA (www.ankadogrudansatis.com) Web sitesi ve bu İnternet sitesinde yer alan içerik, görsel ve işitsel unsurlar ve bunların düzenlenmeleri üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece Anka Doğrudan Satış ve Elektronik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Sti.'ne aittir. Bilgiler, ANKA 'nın yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz. Ancak kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.


ANKA web sitesi, her zaman ziyaret edilebilir. ANKA tarafından, isim ve soyisim, posta adresi, doğum tarihi, telefon ve faks numarası, elektronik posta adresi, sirketimiz tarafından sunulan bir hizmetle ilgili temsilcilik işlemleri gibi kişisel bilgiler sadece ziyaret eden kişinin rızası ve bilgisi dâhilinde temin edilir ve bilgilerini paylaşan kişinin açıkça rızası olmaksızın üçüncü kişilerle paylaşılmaz. ANKA, hiçbir koşulda, içerikte olabilecek hata veya eksiklikler veya web sitesinde bulunan içeriğin kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp veya hasar dâhil, fakat bunlarla kısıtlı olmamak kaydıyla, İçerikten ve ziyaretçi tarafından sunulan yanlış bilgiden sorumlu tutulamaz.


Bu İnternet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. ANKA, ziyaretçiye, üçüncü kişiler hakkında olanlar da dâhil web sitesinde yer alan bilgiler dâhil olarak mülkiyet, satılabilirlik, doğruluk, güvenilirlik, kesinlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dâhil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.


ANKA, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.


Web sitemizde yer alan ürün, makale görsel tasarımlar ve buna bağlı olarak diğer bilgiler kesinlikle 2. ve 3. şahıslar tarafından kopyalanamaz, çoğaltılamaz. İnternet sitesi üzerindeki marka, logo ve amblemler ANKA'nın marka haklarına tabidir. Bu anlamda aksi oluşan durumlarda telif hakkı Anka Doğrudan Satış ve Elektronik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.'ne ait olduğundan hukuki yaptırımlar uygulanır.


Bu web sitesi ANKA'nın resmi kurumsal sitesidir. ANKA diğer şahısların marka adımıza benzer açtıkları sitelerin doğruluğu ve güvenilirliği hakkında hiçbir garanti vermemektedir. Bu anlamda karşılaştığınız olumsuz durumlarda ANKA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ANKA web sitemizin hukuki şartları ve gizlilik hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen iletisim@ankadogrudansatis.com adresine sorabilir, sitemizle ilgili görüş ve eleştirilerinizi bu adrese bildirebilirsiniz.