GİRİŞİMCİ / MÜŞTERİ DETSEK : 0850 532 55 15

Kişisel Bilgi Güvenliği

ANKA olarak sanal mağazamızın en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Firmamız bu konuda çok önemli sayılabilecek önlemler almaktadır.

Kredi kartı ile ödeme

• Ankadogrudansatis.com'a kayıt esnasında T.C. kimlik numarası istenmektedir. Bu bilgi kredi kartının doğru kişi tarafından kullanılıp alışveriş yapıldığını tespit etmek amacıyla yapılmaktadır. Uyuşmayan T.C. kimlik numarası ve ya eksik olan numaralarla ilgili telefonla irtibata geçip gerekli bilgiler sağlanabilmekte ve kredi kartıyla ilgili uygunsuz harcamaları engelleyebilmektedir.

• Ankadogrudansatis.com IYZICO ve RAPID SSL işbirliği ile hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerini saklamaz, kayıt etmez. Yaptığınız alışverişler sırasında 128 bit güvenlikle korunarak girdiğiniz kredi kartı numaraları direk olarak ilgili bankaya yine 128 bit şifrelenerek gönderilir. Ankadogrudansatis.com hiçbir şekilde e-posta yoluyla kredi kartı bilgilerini istememektedir.

SET (Secure Electronic Transaction)

• Kredi kartı ile maksimum güvenliği sağlamak amacıyla bir standart olan SSL güvenlik protokolünü uygulamaktayız. SSL güvenlik protokolü yapmış olduğunuz işlemin doğru adrese gitmesini sağlayan bir güvenlik sistemidir. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarası ve diğer tüm bilgileri güvenli bir ortamda bankaya ulaşmasını sağlayan bir güvenlik uygulamasıdır.

Tekrar belirtmek isteriz ki Ankadogrudansatis.com hiçbir şekilde elektronik ortam üzerinden ( e-posta, sms vs.) kredi kartı ve benzeri bilgi alışverişi yapmamaktadır.