GİRİŞİMCİ / MÜŞTERİ DETSEK : 0850 532 55 15

Kullanmaktan ve önermekten zevk duyacağınız ürünler...

İlk hedefimiz tüm Anka Temsilcilerinin her ürünü beğenmesi kişisel olarak kullanması ve bu sayede daha güvenli şekilde önermesi. Bu yüzden kataloglarımıza dahil ettiğimiz her ürünü özenle seçiyor ve üretim süreçlerinin tamamını gerekli prosedürlere göre takip ediyoruz.

Anka'da 4 ana kategoride farklı ürünlere ulaşabilirsiniz. Temizlik, Kişisel Bakım, Gıda Takviyeleri, Takı ve Aksesuar. Bu kategorilerin her birinde bulacağınız ürünler Anka için özel olarak üretilmektedir.

Ayrıca Anka’nın tek katalog içerisinde 5 ayrı ana kategoride farklı ürünler sunan nadir firmalardan birisidir. Bu sayede hem kendiniz alışveriş yaparken bir çok farklı ürüne uygun fiyatlara ulaşabilir hem de müşterilerinize geniş bir ürün yelpazesi sunarak satış potansiyelinizi artırabilirsiniz.

Anka Kataloglarında her kişi ya da ortama uygun ürünler mutlaka bulunur. Bunun sebebi hem kişisel güzelliğe hitap eden ürünler hem de ev/ofis ya da benzeri ortamda kullanılan yaşam ürünlerinin tek katalog içinde sizlerle buluşmasıdır.

Anka’da bulacağınız Ecolinn markalı temizlik ürünleri ve FW Nutrition markalı gıda takviyeleri de Anka’nın kendi markalarıdır ve sadece Anka Katalogları üzerinden tüketici ile buluşmaktadır.

Temizlik ve Kişisel Bakımın en doğal hali!

Sunduğumuz ürünlerin tamamı sadece Anka Kataloglarında yer almaktadır. Ürünlerimizin reçetelerini hazırlarken her zaman insan sağlığını, kaliteyi ve çocuklarımızın geleceğini düşünerek doğada çözünebilen, organik hammaddeler kullanıyoruz.