GİRİŞİMCİ / MÜŞTERİ DETSEK : 0850 532 55 15

İş Fırsatı Detaylı Anlatımı,

Anka’da sizin için hazırlanan alt yapı, binlerce harika ürün ve sunduğumuz özgün Doğrudan Satış modeli sayesinde sıfır risk ile kendinize ait bir iş kurabilirsiniz. Üstelik bu işin en güzel yanı kazancınızın sınırını sadece sizin belirlemeniz!

Karmaşıklıktan kurtulun. Kolay ve anlaşılır yönetim paneli ile ekibinizi kolayca yönetin.

Anka’da işe başladığınızda ihtiyaç duyacağınız her bilgiyi size özel hazırlanmış yönetim panelinde kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu sayede gerek kişisel siparişleriniz sayesinde oluşan kazancınızı gerekse kurduğunuz ekibinizden gelen kazancı detaylı şekilde analiz edebilirsiniz. En çok satış yapan temsilcileriniz, pasif duruma düşen temsilciler, ekibinize yeni katılan temsilciler ve çok daha fazlası hazır raporlar halinde devamlı karşınızda.

Şeffaf ve güvenilir bir sistem ile çalışın!

Anka size sunduğu ürün ve hizmetleri her zaman detaylı şekilde açıklayan dokümanlar ile ulaştırır. Bu sayede örnek bir ürünün satışından kazanacağınız hem kişisel hem de ekip getirilerini ön görebilirsiniz. Her katalog bir temsilci fiyat listesi ile size ulaşır. Bu listede ürünün katalog satış fiyatı, temsilci alış fiyatı ve ürün prim puanı (PP) detaylı olarak gösterilir. Ayrıca Anka’daki işiniz ile ilgili genel bilgiler ve prim kazanç tablosunun detaylı biçimde açıklandığı Anka İş Rehberi her yeni Anka Temsilcisine ulaştırılır. Bu doküman içindeki bilgiler Anka’nın size olan taahhütü anlamına gelir ve her doğrudan satış firmasının temsilcisine sunması gereken en önemli dokümandır.

Sizi anlayan. Size göre hareket eden bir Türk Firması ile çalışın.

Anka %100 Türk sermayeli bir Doğrudan Satış firmasıdır ve sektörde Türkiye’nin ilklerindedir. Sektörde uzun yıllardır varlık gösteren global firmaların yanında işini profesyonel olarak yapan ve Türk insanını daha iyi tanıyan Anka ile geleceğinize yatırım yapın. Bu sayede hem daha iyi kazanç sağlayabilir hem de kişisel kazancınızın yanında yerli sermayenin güçlenmesine katkıda bulunursunuz. Unutmayın; Doğrudan Satışın en güzel yanı her temsilcinin firmanın gerçek birer ortağı olmasıdır.

Anka’daki avantajlarınız nelerdir?

Birkaç kademe ile sınırlanmayan, derinlik odaklı kazanç sistemi.

Anka’da ekip nesil sayısı yükseldikçe prim oranınızı düşüren bir sistem kullanmıyoruz. Bu sayede çalışma alanınızı genişleterek iş birliği yapabileceğiniz daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz. Bunun anlamı %5 - %3 - %2 - %1 gibi nesil sayısı ilerledikçe düşen prim oranları yerine ekbinizdeki her temsilcinin alışverişinin eşit olarak değerlendiriliyor olmasıdır. Bu sayede ekibiniz ne kadar büyürse büyüsün destek verdiğiniz herkes ile gönül rahatlığıyla çalışabilmenizdir.

Primleriniz her ay’ın 20’inde hesabınızda!

Anka’da kötü süprizlerle karşılaşmazsınız. Kurulduğumuz günden beri en önem verdiğimiz unsur emeğinizin karşılığını zamanında alabilmeniz. Bu işi ciddiyetle yapan herkesin Anka’ya güvenmesinin en önemli sebeplerinden birisi de budur. Anka’da prim ödemelerinin günü her ay’ın 20’sidir ve tüm Anka’lılar emeklerinin karşılığını taahhüt edildiği şekilde alırlar.

Kampanya hediye ve teşvikler.

Anka’da uyguladığımız sistem her zaman temsilci ve liderlerin kazanması üzerine kuruludur. Bu yüzden en sade haliyle bile en çok kazandıran doğrudan satış firmalarından birisi Anka’dır. Standart kazanç planının yanında devamlı yapılan hediye kampanyaları, kolaylıkla yeni temsilci edinebilmeniz için hazırlanan hoş geldin programı ve benzeri teşvikler ile her zaman daha fazla kazanırsınız.